AYYILDIZ PARK ERKEK ÖÐRENCİ YURDU

Yılların verdiği tecrübemizle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

    Üniversiteyi kazandınız şimdi kalacak yer edinme zamanı. Ayyıldız park erkek Öğrenci Yurdu olarak profesyonel hizmet anlayışıyla siz değerli öğrenciler ve velilerimizin ihtiyaçlarını yıllardır titizlikle karşılıyoruz. Gerek fiziki yapımız olsun gerekse sunduğumuz hizmetlerle ilk günkü heyecanınızla mezun olmanıza yardımcı olmaktayız.
    Kocaeli İzmit'te Umuttepe mevkiinde olan yurdumuz. Üniversite B kapısı ile yürüme mesafesinde olup çok yakın bir konumdadır. Kolay ulaşımı ve güvenliği sayesinde size bir çok kolaylık sunacak konumdayız. Web sitemizi inceledikten sonra sizleri binamızı ziyarete de bekliyoruz..

Peki Ayyıldız Parkta neler var ?
Bir gün boyunca neler yapabileceklerinize gözatalım


    Umuttepe Kampüsü B kapısı yanında bulunan yurdumuzun kampüse uzaklığı yürüme mesafesindedir, otobüs ve taþýma sıkıntısı yapamadan derslerinize ve arkadaşlarınızın yanına kolaylıkla gidebileceksiniz. Yurt Binası Altında Restaurant, Cafe, Market, Oyun Salonu ve Eczanelerden Oluşan AVM ile arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz alanlar mevcuttur.
     Eşsiz yemekler, teknolojinin yeni ürünleri, modern hizmet, güvenilir ortam kısacası Ayyıldız park erkek Öğrenci Yurdunda aradığınız her şeyi bulabileceksiniz. Düşünmeni kolaylaştırmak için yurdumuzu ziyerete gelin ve gerçek hizmetlerimize birer gözatınız.